Sporta klubs Kandava

Velobrauciens uz Pūres šokolādes muzeju

13.06.2014

Piektdien, 13.jūnijā, jebkurš Kandavas novada iedzīvotājs varēja pieteikties velobraucienam uz Pūres šokolādes muzeju, pa maršrutu Kandava – Pūre –Mežmuiža – Z/S „Strautiņi” šautuve. Velobrauciens sākās no VKLT stadiona stāvlaukuma, kur visi dalībnieki pulcējās izbraukšanai uz Pūri. Par cik laiks pēcpusdienā bija uzlabojies, tad brucējiem tas bija kā radīts, lai dotos ceļā. Pūrē visus sagaidīja Pūres šokolādes muzeja gide, kas visus dalībniekus izveda divu stundu garā, aizraujošā ekskursijā, kas noslēdzās ar meistarklasi šokolādes našķu veidošanā. Pēc ekskursijas pa muzeju dalībniekus ceļš tālāk veda uz Z/S „Strautiņi” šautuvi, kur visus dalībniekus sagaidīja Z/S „Strautiņi” šautuves saimnieks A.Riba, kurš visus dalībniekus sagaidīja ar vakariņām un dažādām sportiskām aktivitātēm – lidojošo šķīvīšu mešanu un šaušanu. Protams tika apbalvoti arī pirmie, ātrākie velobraucēji, kuri ieradās „Strautiņu” šautuvē – K.Mamajs, E.Grundmane un R.Tauriņš.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Cēres pagasta sporta svētki 2014

07.06.2014 kur : Cēres stadions

7.jūnijā, paralēli Cēres pagasta svētkiem notika arī sporta svētki, kur visi aktīvie sportot gribētāji varēja izmēģināt spēkus – vieglatlētikā, strītbolā, volejbolā, futbolā, šaušanā un vēl dažādos netradicionālos sporta veidos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Kandavas novada Domes kausa izcīņa stenda šaušanā 2014

31.05.2014 kur : Strautiņi, šautuve

31.maijā, „Strautiņu” šautuvē, jau astoto gadu pēc kārtas tiek izcīnīts Kandavas novada Domes kauss stenda šaušanā. Kopskaitā, šajā pasākumā piedalījās 52 dalībnieki -vīrieši, sievietes un jaunieši. Kopvērtējumā tika vērtētas 4 ieskaites disciplīnas. Jau otro gadu pēc kārtas pirmās vietas ieguvējs ir Andis Apse no Zemītes, otro godalgoto vietu ieguva tukumnieks Ralfs Ratkevičs un trešās vietas ieguvējs, arī otro gadu pēc kārtas, ir kandavnieks Agris Riba.

Šautuves īpašnieks grib uzteikt visus dalībniekus, jo rezultāti ar katru gadu kļūst arvien labāki un labāki. Kā arī lielu paldies grib teikt sacensību galvenajiem tiesnešiem par ļoti labi noorganizētām sacensībām – V.V.Dreimanim, A.Kristālam un R.Vizulim.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Aizvadīta Kandavas novada 12.atklātā olimpiskā diena pirmsskolas vecuma bērniem

05.06.2014 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

5.jūnijā, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā tika aizvadīta jau 12.atklātā olimpiskā diena Kandavas novada pirmsskolas vecuma bērniem. Pasākums kopā aicināja vairāk kā 150 mazos sportistus, ne tikai no Kandavas novada, bet arī no Tukuma, Rīgas, Pūres, Smārdes, Ikšķiles un Sabiles. Vairāku stundu garumā tika noskaidroti spēcīgākie sportisti. Mazie dalībnieki sacentās tāllēkšanā, bumbas mešanā grozā, kā arī 30 m skrējienā. Sportistus apbalvoja bijusī Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas sporta skolotāja Gaida Ģigule, Kandavas novada Bērnu un Jaunatnes sporta skolas direktors Indulis Matīss, kā arī basketbolisti - Ilze Gotfrīda un Kristaps Gotfrīds. Liels paldies visiem dalībniekiem par izturību. Un tiekamies jau nākošgad.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (58)

Kandavas novada svētku kausa izcīņa pludmales volejbolā

31.05.2014 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadions

31.maijā VKLT stadionā tika atklāta sezona pludmales volejbolā, tika izspēlēts Kandavas novada svētku kauss. Pasākumā piedalījās 18 komandas, kuras tad arī spraigās izspēlēs cīnījās par kausa iegūšanu.

1.v. Belerts/ Kulmanakovs (Jūrmala)

2.v. Vicinskis/Soldatjanoks (Sabile)

3.v. Bērziņš/ Ivuškāns (Kandava)

Z.Piņķa piemiņas kausa izcīņa makšķerēšanā

01.06.2014

1.jūnijā agri no rīta, visus makšķerniekus kopā aicināja Z.Piņķa piemiņas kausa izcīņa makšķerēšanā.

Trīs stundu garumā tika noskaidrots veiksmīgākais makšķernieks un kausa ieguvējs.

1.v. Roberts Staris (Kandava)

2.v. Gunārs Piņķis (Kandava)

3.v. Aivars Šmits (Kandava)

Zantes pagasta sporta svētki 2014

17.05.2014

17.maijā, Zantes pagasta svētku ietvarā tika aizvadītas pirmās vasaras sporta sacensības, kur visas dienas garumā gan lieli, gan mazi sportot gribētāji varēja piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Noslēdzies Kandavas čempionāts zāles spiningošanā

29.04.2014 kur : Kandavas sporta halle

29.aprīļa vakarā, Kandavas sporta hallē tika noskaidroti labākie zāles spiningotāji. Kur sportisti sacentās vairākās disciplīnās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Kandavas čempionāts zāles spiningošanā III.kārtas rezultāti

23.04.2014 kur : Kandavas sporta halle

3.kārtas rezultāti:

1. Ģirts Bērziņš;

2. Igors Zaļevskis;

3. Gints Brīgers;

printēt Lasīt visu ziņu

II.kārtas rezultāti Kandavas čempionātā zāles spiningošanā

22.04.2014 kur : Kandavas sporta halle

II.kārtas rezultāti:

1. Aldis Neibergs

2.Antons Jans

3./4. Egīls Bariss

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


Kandavas novads
back to top