Sporta klubs Kandava

Kandavas novada komandu spēles zolītē

22.03.2014 kur : Kandavas sporta halle

22.martā, Kandavas sporta hallē tika izspēlētas Kandavas novada komandu spēles zolītē, kur spraigās izspēlēs tika noskaidrotas labākās komandas.

1.v. Zemīte (A.Kupše, J.Kazamiriņecs, M.Baumanis)

2.v. "Nabagi" (R.Zeltzaķis, E.Stepiņš, D.Andersons) Kandava

3.v. "Santīmi" (A.Zvaigznītis, E.Gailītis, J.Zvirbulis) Kandava

4.v "Talsu 14"

5.v "CCCP"

6.v. "Juris"

Pasaules sniega dienas "Pīrādziņa slēpojums"

18.03.2016 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

18.marta pēcpusdienā visus aktīvos Kandavas novada slēpotājus kopā aicināja Pasaules sniega dienas "Pīrādziņa slēpojums", kurš šogad notika Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā. Slēpoja gan lieli, gan mazi, kopskaitā 18 slēpot gribētāji. Pašam jaunākajam dalībniekam bija gandrīz gadiņš - Kristers Bernands no Matkules, kurš cēli opīša pavadībā izslēpoja vienu apli. Lai parādītu ka Kandavas novads ir aktīvs visās sporta jomās uz slēpēm kāpa arī Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts. Divu stundu garumā sportistiem bija iespēja izslēpoties no visas sirds, jo pateicoties , brīvdienās uzsnigušajam sniegam, sniega sega bija pietiekamā biezumā. Un kā jau ierasts, pasākuma noslēgumā visus sportotājus un līdzjutējus sasildīja karsta tēja un pīrādziņi.

Noslēdzies Kandavas novada čempionāts basketbolā vīriešiem

15.03.2014 kur : Kandavas sporta halle

Sestdien 15.martā noslēdzās Kandavas novada čempionāts basketbolā vīriešiem. Kur spraigās spēlēs tika noskaidrotas labākās komandas. Spēlē par 3.vietu tikās „Baloni” – VKLT, ar rezultātu 83:66 trešo, godpilno vietu ieguva komanda „Baloni” (J.Podiņš, A.Zunde, I.Frīdemanis, K.Gotfrīds, K.Ādiņš, E.Priede, U.Ersts, U.Dekteris, M.Bērziņš, Ī.Dronka, J.Priednieks, A.Briedis), 4.vietu ieguva VKLT. Savukārt spēlē par 1.vietu tikās komandas Kandava 86/RGR plus – „Futbolisti”, šogad čempiona titulu uzvarot ar rezultātu 75:66, ieguva komanda Kandava 86/RGR plus (A.Balsers, G.Brikovs, R.Jansons, A.Bisenieks, K.Sevčuks, E.Zariņš, E.Krūmiņš, I.Jansons, A.Logins, M.Kazāks, A.Rudzītis, R.Vilkaušs, K.Šenbergs, V.Rozenbaums, R.Kauliņš), otrajā vietā atstājot pagājušā gada čempionus - komandu „Futbolisti” (Ģ.Bērziņš, A.Baumanis, T.Prodaņuks, E.Karlsons, E.Ķilps, K.Baumanis, E.Viļumsons, K.Kulmanis, M.Morozovs, A.Sevčuks, I.Zaļevskis). Čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Edgars Zariņš (Kandava 86/RGR plus). Starp spēlēm notika 3 punktu metienu konkurss, kur uzvarēja Riks Petkevičs (BJSS 96).

Spēļu starplaikā 70 gadu jubilejā tika sumināts viens no Kandavas visu laiku izcilākajiem sportistiem, sporta meistars un trīskārtējais Latvijas PSR čempions badmintonā, ilggadējais Kandavas basketbola komandas spēlētājs Egīls Sudmalis un apmēram 300 skatītājiem un spēlētājiem kājās stāvot sveica jubilāru ar aplausiem, bet Kandava 86/RGR komanda jubilāru 70x uzmeta gaisā.

Zantes pagasta galda spēļu turnīrs

07.03.2014 kur : Zantes kultūras nams

7.martā, Zantē tika aizvadīts kārtējais galda spēļu turnīrs, kur sportot gribētājiem bija iespējā izmēģināt savu veiksmi - galda tenisā, šautriņu mešanā, riču-raču spēlē un puzles likšanā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Kandavas novada vīru spēles "Dzelzs vīrs"

05.03.2014 kur : Kandavas internātvidusskola

5.martā Kandavas Internātvidusskolā tika aizvadītas ikgadējās vīru spēles "Dzelzs vīrs", kur tika noskaidroti spēcīgākie Kandavas novada vīri. Šogad dalību ņēma 18 dalībnieki. Dalībniekiem bija jāveic 6 vingrinājumi - svaru stieņa spiešana guļus (70kg), piesēdieni ar svara stieni (90kg), "pumpēšanās", pievilkšanās, smaguma turēšana un "vēderprese". Pasākuma galvenais tiesnesis bija Eiropas čempions un pasaules rekordists Reinis Kindzulis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Aizvadīti galda spēļu turnīri Cērē un Zemītē

01.03.2014

Nedēļas nogalē tika aizvadīt galda spēļu turnīri Cēres un Zemītes pagastos. Cēres pagastā tika izspēlēts - riču - raču, zolīte un Kandavas novada čempionāts florbolā II.kārta.

printēt Lasīt visu ziņu

G.Grundmaņa piemiņas kausa izcīņa dambertē

15.02.2014 kur : Kandavas sporta halle

Sestdien, 15.februārī, Kandavas sporta hallē tika aizvadīta G.Grundmaņa piemiņas kausa izcīņa dambretē. Spraigās izspēlēs tika noskaidroti labākie spēlētāji.

1.v. Aleksandrs Krīvāns (Kandava)

2.v. Vilnis Rugājs (Talsi)

3.v. Andrejs Skarēvičs (Kandava)

Matkules kausa izcīņa hokejā 2014

01.02.2014 kur : Matkules sporta laukums

Sestdien 1.februārī, Matkulē visas dienas garumā, spraigās spēles, tika izspēlēta Matkules kausa izcīņa hokejā. Kurā piedalījās 8 komandas (Matkule, Kandava, Tukums).

Šogad Matkules kausu hokejā ieguva komanda "Gorodiņš" no Tukuma, aiz sevis atstājot komandu "Pridžs 1" no Kandavas, kas ieguva 2.vietu un komandu "Veļķi" no Tukuma, kas ieguva 3.vietu.

4.v. "RĢK+" (Tukums)

5.v. "Mellie" (Matkule)

6.v. "Brāļi " (Kandava)

7.v. "Durbe" (Tukums)

8.v. "Prižs 2" (Kandava)

Rezultatīvākais spēlētājs: J.Lobočovs ("Gorodiņš")

Kandavas novada BJSS kausa izcīņa basketbolā meitenēm

25.01.2014 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

25.janvārī, Kandavas sporta hallē tika aizvadīta Kandavas novada BJSS kausa izcīņa basketbolā meitenēm. Piedalījās komandas no Talsiem, Jaunpils, Siguldas, Kandavas BJSS un Kandavas Mīlenbahs komandas. Meitenēm bija jāsacenšas stafetē uz piepūšamās atrakcijas un basketbola stafetē, kā arī tika izspēlētas savstarpējās basketbola spēles. Visas komandas nostartēja ļoti labi un uzvarēja draudzība.

Cēres pagasts sporto

17.01.2014 kur : Cēres sporta halle

17. janvāra vakarā Cēres sporta halle pulcēja sporta spēļu cienītājus, sportistus un līdzjutējus. Notika sacensības zolītē, šautriņu mešanā un Kandavas novada čempionāta 1. posma sacensības florbolā. Zolītē spēkiem mērojās 10 dalībnieki, šautriņu mešanā – 65, bet florbolā piedalījās 8 komandas no Sabiles, Jaunsātiem, Kandavas, Zemītes un Cēres.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


Kandavas novads
back to top