Sporta klubs Kandava

SK Kandava volejbolistes izcīna otro vietu Tukuma novada atklātajā čempionātā volejbolā sievietēm

06.04.2014 Kandavas sporta halle

Svētdien, 6.aprīlī, Kandavas sporta hallē norisinājās Tukuma novada atklātais čempionāts volejbolā sievietēm. Spraigās izspēlēs, līdz spēku izsīkumam volejbolistes cīnījās par čempionu titulu. Šajā čempionātā piedalījās arī SK Kandava volejbolistes, kas bija izcīnījuša iespēju startēt ½ fināla spēlēs. ½ fināla spēlē viņām pretinieces bija Tukuma komanda, izcīnot uzvaru pār Tukumu ar 3:2 , mūsu volejbolistēm bija jācīnās spēlē par 1.vietu ar Ozolnieku komandu, kur smagā cīņā 3:0 uzvarēja Ozolnieku komanda , otrajā vietā atstājot mūsu SK Kandava volejbolistes. Trešajā vietā ierindojās Talsu komanda „Kamparkalns” un ceturtajā vietā palika Tukuma komanda.

SK Kandava komanda - G.Grunte, L.Bērziņa, E.Logina, E.Matroze, E.Matiļēviča, K.Matiļēviča, S.Roze, L.Jasjone, K.Jakubovska. Trenere L.Roze.

A.Kiršpila piemiņas kausa izcīņa šahā

06.04.2014 Kandavas sporta halle

Svētdien, 6.aprīlī, Kandavas sporta hallē norisinājās arī A.Kiršpila piemiņas kausa izcīņa šahā. Dalībnieki bija ieradušies gan no Tukuma, Jaunpils, Engures, Talsu novadiem, kā arī Jūrmalas un Kandavas. Interesantās izspēlēs tad tika noskaidroti labākie šahisti.

1.v. Imants Gricmanis (Kandava)

2.v. Vilis Maltenieks (Jaunpils)

3.v. Ilgars Rebhuns (Sabile)

Noslēdzies Kandavas novada čempionāts florbolā 2014

28.03.2014 Cēres sporta halle

28. marta vakarā Cēres sporta hallē norisinājās Kandavas novada čempionāta florbolā 3. sabraukums. Trīs posmos 8 komandas krāja punktus, lai noskaidrotu 2013./14. gada sezonas novada čempionu florbolā. Kopvērtējumā spraigās cīņās 1. vietu un Kandavas novada čempionu titulu izcīnīja Cēres komanda, kurā spēlēja Intars un Mārtiņš Orstes, Atvars un Ralfs Orstes, Mareks un Matīss Birziņi, Jānis Reinsons, Egons Gīlis, Jānis Gūtšmits, Artūrs Voronovs, Ainārs Bukovskis, Aigars Kalnozols un Kristaps Aizups.

Ne mazāk aizrautīga izvērsās spēle par 3. un 4. vietu, kuras rezultāts noteica 2. un 3. vietas ieguvējus. Un tā, 2. vietu ieguva komanda „Brašie brieži” no Kandavas, atstājot 3. vietā Irlavas/Jaunsātu apvienoto komandu „Impulss”.

Par Rezultatīvāko spēlētāju tika atzīts Renārs Stančiks un par Vērtīgāko vārtsargu nominēja Jāni Gožu. Abi no komandas "Impulss".

Līdztekus florbolam notika sacensības novusā, kurā piedalījās 8 dalībnieki gan no Cēres, gan Kandavas. 1. vietu ieguva cērenieks Aleksandrs Voronovs, aiz sevis atstājot kandavniekus Matīsu Gricmani 2. vietā un Edgaru Stepiņu 3. vietā.

Noslēdzies Kandavas novada atklātais čempionāts futbolā telpās

23.04.2014 Cēres sporta halle

23.martā, Cēres sporta hallē tika aizvadīts noslēdzošais posms Kandavas novada atklātajam čempionātam futbolā telpās.

Kopvērtējums

1.v. Radiņi (Kandava) 11p

2.v. CFK (Tukums) 12p

3.v. Pūre 21p

4.v. Agnuss (Kandava) 23p

5.v. Juniors (Kandava) 31p

6.v. Zemīte 35p

7.v. FK Pūre 37p

8.v. Zante 45p

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada komandu spēles zolītē

22.03.2014 Kandavas sporta halle

22.martā, Kandavas sporta hallē tika izspēlētas Kandavas novada komandu spēles zolītē, kur spraigās izspēlēs tika noskaidrotas labākās komandas.

1.v. Zemīte (A.Kupše, J.Kazamiriņecs, M.Baumanis)

2.v. "Nabagi" (R.Zeltzaķis, E.Stepiņš, D.Andersons) Kandava

3.v. "Santīmi" (A.Zvaigznītis, E.Gailītis, J.Zvirbulis) Kandava

4.v "Talsu 14"

5.v "CCCP"

6.v. "Juris"

Pasaules sniega dienas "Pīrādziņa slēpojums"

18.03.2016 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

18.marta pēcpusdienā visus aktīvos Kandavas novada slēpotājus kopā aicināja Pasaules sniega dienas "Pīrādziņa slēpojums", kurš šogad notika Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā. Slēpoja gan lieli, gan mazi, kopskaitā 18 slēpot gribētāji. Pašam jaunākajam dalībniekam bija gandrīz gadiņš - Kristers Bernands no Matkules, kurš cēli opīša pavadībā izslēpoja vienu apli. Lai parādītu ka Kandavas novads ir aktīvs visās sporta jomās uz slēpēm kāpa arī Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts. Divu stundu garumā sportistiem bija iespēja izslēpoties no visas sirds, jo pateicoties , brīvdienās uzsnigušajam sniegam, sniega sega bija pietiekamā biezumā. Un kā jau ierasts, pasākuma noslēgumā visus sportotājus un līdzjutējus sasildīja karsta tēja un pīrādziņi.

Noslēdzies Kandavas novada čempionāts basketbolā vīriešiem

15.03.2014 Kandavas sporta halle

Sestdien 15.martā noslēdzās Kandavas novada čempionāts basketbolā vīriešiem. Kur spraigās spēlēs tika noskaidrotas labākās komandas. Spēlē par 3.vietu tikās „Baloni” – VKLT, ar rezultātu 83:66 trešo, godpilno vietu ieguva komanda „Baloni” (J.Podiņš, A.Zunde, I.Frīdemanis, K.Gotfrīds, K.Ādiņš, E.Priede, U.Ersts, U.Dekteris, M.Bērziņš, Ī.Dronka, J.Priednieks, A.Briedis), 4.vietu ieguva VKLT. Savukārt spēlē par 1.vietu tikās komandas Kandava 86/RGR plus – „Futbolisti”, šogad čempiona titulu uzvarot ar rezultātu 75:66, ieguva komanda Kandava 86/RGR plus (A.Balsers, G.Brikovs, R.Jansons, A.Bisenieks, K.Sevčuks, E.Zariņš, E.Krūmiņš, I.Jansons, A.Logins, M.Kazāks, A.Rudzītis, R.Vilkaušs, K.Šenbergs, V.Rozenbaums, R.Kauliņš), otrajā vietā atstājot pagājušā gada čempionus - komandu „Futbolisti” (Ģ.Bērziņš, A.Baumanis, T.Prodaņuks, E.Karlsons, E.Ķilps, K.Baumanis, E.Viļumsons, K.Kulmanis, M.Morozovs, A.Sevčuks, I.Zaļevskis). Čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Edgars Zariņš (Kandava 86/RGR plus). Starp spēlēm notika 3 punktu metienu konkurss, kur uzvarēja Riks Petkevičs (BJSS 96).

Spēļu starplaikā 70 gadu jubilejā tika sumināts viens no Kandavas visu laiku izcilākajiem sportistiem, sporta meistars un trīskārtējais Latvijas PSR čempions badmintonā, ilggadējais Kandavas basketbola komandas spēlētājs Egīls Sudmalis un apmēram 300 skatītājiem un spēlētājiem kājās stāvot sveica jubilāru ar aplausiem, bet Kandava 86/RGR komanda jubilāru 70x uzmeta gaisā.

Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


Kandavas novads
back to top