Sporta klubs Kandava

Orientēšanās spēle "Latvija"

06.10.2016 08:00 - 07.10.2016 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

Jau otro gadu biedrība SK „Kandava” organizēja orientēšanās spēli „Latvija”, kura notika no 6. līdz 7.oktobrim Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā.

Pasākums bija ļoti apmeklēts -  ap 600 dalībniekiem no kuriem 259 dalībnieki startēja ar elektronisko atzīmēšanos. Bija izveidotas 5 distances, katra ar savu sarežģītības pakāpi.

Sprinta distancē ar 10 kontrolpunktiem 1.vietu ieguva Klinta Ilga Lukša (Zantes pamatskola), 2.v. Valērija Demidova (Zantes pamatskola), 3.v. Antra Ozola (Zantes pamatskola).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (36)

Kandavas novada skolu “Olimpiskā diena 2016”

23.09.2016 09:30 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Kā Eiropas sporta nedēļas noslēguma pasākums visā Latvijā notika Olimpiskā diena, kas kopā aicināja visas Kandavas novada skolas . Rīts iesākās ar atklāšanas parādi – kur visas novada skolas iesoļoja Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā. Šogad karogu ienesa Kandavas novada skolu audzēkņi Agnese Besikirska (KKMV), Otto Fedukovičs (Cēre), Beāte Stivreniece (KIVS), Āris Avotnieks (Zemīte), Edvards Millers (PII “Zīļuks”), Tīna Zeberiņa (KKMV). Lāpu stadionā ienesa Kandavas novada Bērnu un Jauniešu sporta skolas vieglatlēte Ieva Annija Stepiņa, savukārt sportistu zvērestu nodeva Kandavas novada Bērnu un Jauniešu sporta skolas audzēknis Kristaps Ozols. Pēc atklāšanas ceremonijas visus dalībniekus ar rīta vingrošanu iekustināja SK „Kandava” karsējmeitenes. Kad dalībnieki bija izvingrojušies, tie devās uz pretstafetēm. Jau kuro gadu ātrākie skrējēji nāk no Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas, jo pretstafešu kopvērtējumā 1.vietu un kausu ieguva Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola. Pēc pretstafetēm sekoja dažādu sporta veidu stafetes, kur visu novadu skolu klases aktīvi piedalījās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (53)

BK Viss.lv Kandava – divkārtējie Latvijas čempionu kausa basketbolā ieguvēji

24.09.2016 - 25.09.2016

Pagājušajā nedēļas nogalē Saldū Čempionu kausa finālā tika noskaidrota Latvijas labākā amatieru basketbola komanda. Fināla spēlē sīvā cīņā otro gadu pēc kārtas Latvijas čempionu kausu izcīnīja „Viss.lv/Kandava”, kas papildlaikā ar 81:78 pārspēja Rīdzeniekus „Rumba/LSPA”.

Kopumā 2016. gada Latvijas čempionu kausā piedalījās 27 amatieru basketbola komandas, kas dažādos amatieru basketbola čempionātos pagājušajā sezonā ieguva augstas vietas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Eiropas Sporta nedēļas norises Kandavas novadā

19.09.2016 - 23.09.2016

No 19. līdz 23.septembrim visā Latvijā notiek Eiropas sporta nedēļa. Tā ir Eiropas Komisijas iniciatīva ar mērķi eiropiešu vidū veicināt kustīgu un aktīvu dzīvesveidu. Sporta nedēļā aktīvi iesaistījies arī Kandavas novads.

Nedēļa Kandavas novadā iesākās ar Olimpisko viktorīnu, kurā varēja piedalīties ikviens interesents. Otrdien notika Klinšu kāpšana Kandavas vidusskolas sporta zālē, trešdien foto orientēšanās Kandavā un Pīrādziņa nūjošana, soļošana un iešana Zemītē, bet 22.septembrī Pīrādziņa skrējiens, soļošana vai nūjošana Cēres stadionā un apkārtnē un Kandavas vidusskolas stadionā un apkārtnē. Šos pasākumus aktīvi atbalstīja gan cērenieki Cērē, gan Kandavas internātvidusskolas audzēkņi un skolotājas, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas skolēni un pieaugušie entuziasti – Kandavā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (34)

Aizvadīts Kandavas novada čempionāts mini futbolā 2016

03.09.2016 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions
1. vietas ieguvēji- „Universālie sportisti”

1. vietas ieguvēji- „Universālie sportisti”

Sestdien, 3.septembrī, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā tika aizvadīts Kandavas novada čempionāta fināls mini futbolā. 

Spēlē par 3.vietu tikās Z/S „Arvo” – Pūre. Spraigā cīņa, ar rezultātu 1:0 3.vietu ieguva komanda Z/S „Arvo”. 4.vietu ieguva komanda Pūre. Savukārt spēlē par 1.vietu tikās komandas – „Universālie sportisti” – „Kandava nereāls”, kur ar rezultātu 3:1 savu meistarību pierādīja „Universālie sportisti” un ieguva 1.vietu, 2.vietā atstājot „Kandava nereāls” komandu. Spēļu starplaikā tika padomāts arī par mazākajiem futbolistiem, kuri savu meistarību varēja rādīt dažādās aktivitātēs ar futbola elementiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (35)

Zemītes pagasta sporta svētki 2016

29.08.2016 Zemītes muižas pils un parks

Futbols

1.v. Āpšenieki

2.v. Zemīte

3.v. „Smurfi” (Tukums)

Strītbols

1.v. „Čūbari” (Kandava)

2.v. „Smurfi” (Tukums)

3.v. Cēre

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Liepu ciema kausa izcīņa strītbolā un lidojošo šķīvīšu mešanā22.08.2016

4.posma rezultāti

Strītbols

1.v. „Ķelti”

2.v. „Čūbari”

3.v. „Dita”  

 

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


Kandavas novads
back to top