Rezultatīvākie: Jaunpils  –M.Doroškevics 18p, J.Kokins 15p, E.Kokins 10p, AFridrihsons 10p
                            „Kandavas Rasols” – G.Brikovs 16p, K.Eņģelis 14p, E.Viļumsons 13p, Ģ.Krautmanis 12p

Rezultatīvākie: „Kandavas Rasols” – K.Eņģelis 17p
                              BJSS 99 – K.Haferbergs 17p, M.Ķēniņš 12p

Nākošā spēle Jaunpilī 9.augustā 20:00 Jaunpils – Matkule!!

printēt

Noslēgusies "14 pakalnu kausa izcīņa baketbolā"06.05.2017

6.maijā Talsu sporta namā tika izspēlēts fināls "14 pakalnu kausa izcīņai basketbolā". Spraigās izspēlēs tika noskaidrotas spēcīgākās komandas. Šajā kausa izcīņā kopā piedalījās 12 komandas - 6 komandas no Kandavas čempionāta un 6 komandas no Talsu čempionāta. Pirmo vietu izcīnīja "N BARONS" (Talsi), 2.v. "Sixty niners" (Talsi). 3.v. Pūre. Visām godalgotajām vietām tika pasniegti kausi, savukārt 1.vieta ieguva ceļojošo kausu. Paldies komandām par lieliski aizvadīto sezonu un tiekamies jau nākošajā sezonā!!

printēt

14 pakalnu kausa izcīņa basketbolā02.05.2017

Tas ir jauns basketbola turnīrs (nosaukumā Talsu deviņi pakalni un Kandavas pieci pakalni) kurā piedalās 6 labākās Talsu un Kandavas čempionātu komandas.

1/8 finālā Pūre (5.v. Kandavas čemp.) pārspēja „Štangu” (4.v. Talsu čemp.), RGR plus (4.v. Kandavas čemp.) pārspēja Talsu Veterānus (5.v. Talsu čemp.) pagarinājuma pēdējās sekundēs. Savukārt Talsu BSS (3.v. Talsu čemp.) pārspēja Kandavas BJSS 02 (6.v. Kandavas čemp.).

¼ finālā spēles notiks4.maijā

Talsos

16:00 „N Barons” (1.v. Talsu čemp.) -„RGR pluss

17:30 Talsu "Sixty niner" (2.v. Talsu čemp.) – Kandavas BJSS 99

Kandavā

12:00 SK Kandava – Talsu BSS (Kandava halle)

KRISTAPS -PŪRE (par cik komanda „KRISTAPS” atsauc dalību sacensībās, tad uzvara tiek piešķirta PŪRES komandai)

Šo pāru uzvarētāji 5.maijā spēlēs ½ finālā un 6 maijā FINĀLS.

• 5. Kristaps Gotfrīds - BK viss.lv Kandava

Turnīra MVP un sezonas rezultatīvākais spēlētājs -  Guntars Strāķis BK viss.lv Kandava.