Sporta klubs Kandava

Aizvadīti galda spēļu turnīri Zemītes un Kandavas pagastā

27.02.2015

Sestdien, 27.februārī tika aizvadīti galda spēļu turnīri Kandavas un Zemītes pagastos. Pagastu iedzīvotāji varēja izmēģināt savu roku vairākās galda spēlēs – galda hokejā, galda tenisā, zolītē un lidojošo šķīvīšu mešanā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Noskaidroti stiprākie Vīru spēlēs 2015

19.02.2015 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

19.februāra pēcpusdienā, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas zālē nosirsinājās ikgadējās Vīru spēles. Šogad piedalījās 14 dalībnieki no VKLT un Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas, kur dalībniekiem bija jāveic visdažādākie pārbaudījumi – klinšu siena nr.4, klinšu siena nr.5, šķēršļu josla, tāllēkšana no vietas, jautājumi par Kandavas novada sportu un sportistiem, pievilkšanās pie stieņa un roku spēks. Dalībnieki tika apbalvoti katrā no sporta veidiem, kā arī tika noskaidroti kopvērtējuma uzvarētāji.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

SK "Kandava" balvas izcīņa badmintonā

31.01.2015 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

31.janvārī, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas zālē tika izspēlēta SK „Kandava” balvas izcīņa badmintonā. Spraigās izspēlēs tika noskaidroti labākie spēlētāji. 1.v. ieguva R.Gūtšmits (Kandava), 2.v. M.Langelārs (Holande), 3.v. N.Štoferts (Kandava). Godpilno vietu ieguvējus apbalvoja LPSR trīskārtējs Latvijas čempions badmintonā Egīls Sudmalis.

A. Kleinebrgs izcīna "Lāčplēša kausu zolītē"29.01.2015

24.janvārī Rīgā tika izspēlēts „Lāčplēša kauss zolītē”, kur piedalījās arī kandavnieks Arnis Kleinbergs un ieguva godpilno 1.vietu.

Klātienē varēja piedalīties 28 dalībnieki, kuri 7 atlases kārtās cīnījās par ceļazīmi uz finālu (četri labākie no katras kārtas tika uz finālu). Kā minēja pats A.Kleinbergs tad finālā piedalījās 24 dalībnieki kuru skaitā bija - 2006./2007./2013.gada Latvijas čempioni zolītē. Finālā dalībnieki izspēlēja 5 kārtas visas dienas garumā. A.Kleinbergs ieguva 24p un 1.vietu, 2.vieta ieguva 22p un 3.vieta 22p.

printēt

Kandavas novada atklātais čempionāts zāles futbolā 2014/201531.05.2017

Kandavas novada atklātais čempionāts zāles futbolā

2014/2015

1.posma rezultāti

VietaKomanda
1.CFK
2.PUDŽA
3.UNIVERSĀLIE SPORTISTI
4.PŪRE
5.UVIS ZENTENE
6.ARMAGEDONS
7.ZEMĪTE

2.posma rezultāti

printēt Lasīt visu ziņu

Cēres pagasta sporta spēļu vakars

16.01.2015 kur : Cēres sporta halle

16. janvāra vakarā Cēres sporta hallē norisinājās Kandavas novada čempionāta florbolā 1. kārta. Piedalījās 9 komandas no Zemītes, Jaunsātiem, Kandavas, Jaunpils un Cēres.

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas čempionāts novusā

17.01.2015 kur : Kandavas sporta halle

17.janvārī Kandavas sporta hallē notika Latvijas čempionāta novusā komandām 1.līgas kārta. SK "Kandava" novusisti izcīnīja 2 uzvaras (vienu no tām ar papildkārtu) un cieta neveiksmi. Komandā spēlēja: Matīss Gricmanis, Guntis Andriksons, Aivars Janemanis, Ivars Lasis, Sandis Rimovičs, Jānis Krauze, Raimonds Ratnieks un Ēriks Strautiņš

Ziemassvētku turnīrs 2014

25.12.2014 kur : Kandavas sporta halle

25.decembris, nu jau ikgadēji tiek aizvadīts sportiskā gaisotnē, jo norisinājās Ziemassvētku turnīrs – volejbolā (4;4), novusā un zolītē. Tā bija iespēja visiem sporta entuziastiem nedaudz izkustēties un svētkus pavadīt aktīvi.

Volejbolā piedalījās 11 komandas, kur vairāku stundu garumā un sīvās izspēlēs tika noskaidrotas labākās komandas. 1.v. ieguva „Štati” (Jaunsāti), 2.v. „Salaveči” (Smārde), 3.v. „Priede” (Sabile). Novusā piedalījās 14 dalībnieki - no Kandavas, Jaunpils un Tukuma novadiem.Laureāti:1.v. Matīss Gricmanis (Kandava), 2.v. Imants Gricmanis (Kandava), 3.v. Edgars Butkevičs (Jaunpils). Zolīte piedalījās 22 dalībnieki - no Kandavas, Kuldīgas, Tukuma, Talsu, Rojas, Olaines novadiem, Rīgas un Jūrmalas. 1.v. Uģis Liepiņš (Tukums), 2.v. Andis Dūniņš (Matkule), 3.v. Matīss Polis (Kuldīga).

Savukārt 28.decembrī tika izspēlēts Vecgada turnīrs dambretē. Dalībnieki bija ne tikai no Kandavas, bet arī no Kuldīgas. Godpilnās vietas ieguva:1.v. Dāvids Benderskis (Kuldīga), 2.v.Edijs Pušmucāns (Kandava), 3.v. Andrejs Skarēvičs (Kandava).

Telpu orientēšanās Kandavā

20.12.2014 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

20.decembrī Kandavā pirmo reizi norisinājās telpu orientēšanās sacensības. Par „apvidu” tika Kandavas sporta halle un K.Mīlenbaha vidusskolas sporta zāle. Sacensības organizēja Sporta klubs „Kandava” sadarbībā ar orientēšanās klubu „Ziemeļkurzeme”.

Uz neparasti aizraujošajām sacensībām bija ieradušies 26 dalībnieki no plašas apkārtnes – Talsiem, Saldus, Kuldīgas, Valdemārpils, Rīgas un pat Siguldas. Diemžēl pašu kandavnieku interese bija minimāla. Orientēties telpās pamēģināja jaunā basketboliste Džastīna Papule, Andris Bambis un Inese Vēciņa. Pieredze telpu orientēšanās darīja savu un visas godalgas saņēma viesi, bet ieguvēji bija visi kas piedalījās.

Paldies Kandavas novada BJSS un vidusskolai par sadarbību!

Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


Kandavas novads
back to top