Sporta klubs Kandava

Orientēšanās sporta sacensības Cērē

01.05.2017 kur : Cēres sporta halle

1.maijā tika uzsākta orientēšanās sporta sezona Kandavas novadā. Sporta klubs „Kandava” organizēja orientēšanās seriāla „Zig-Zag” kārtu Cērē. Piedalījās 45 dalībnieki. Īpaši jāuzteic novada skolēnus Anniju Jēci, Helēnu Pētersoni, Alisu Strautiņu, Akselu Kuzminu, Oskaru Granapski, Ritvaru un Ralfu Konovus, kuri nebaidījās doties sarežģītajās distancēs un veiksmīgi tās arī pieveica. Nākamā orientēšanās novadā – 30.maijā Kandavā pie tehnikuma peldētavas.

Latvijas 2016.gada čempionāts orientēšanās sportā sprinta distancē

29.05.2016

29.maijā, paralēli Kandavas novada svētkiem, Kandavā tika sadalītas kārtējās Latvijas čempionāta medaļas – jauktajā sprinta stafetē. Čempionātā piedalījās 59 komandas sešās vecuma grupās un pieci individuālie dalībnieki. Sacensības rīkoja Latvijas orientēšanās federācija, OK „Ziemeļkurzeme” un Sporta klubs „Kandava”.

Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts visiem sacensību dalībniekiem vēlēja labus rezultātus un patīkami pavadīt laiku zaļākajā Latvijas pilsētā Kandavā. Veiksmīgus startus komandām vēlēja arī Čempionāta galvenais tiesnesis no orientēšanās kluba “Ziemeļkurzeme” Aigars Vārna un Latvijas Orientēšanās Federācijas prezidents Viesturs Tamužs.

Uldis Vēciņš, sacensību direktors, SK „Kandava” orientēšanās pasākumu organizators: „Visu darīju pēc vislabākās sirdsapziņas. Bija organizatoriskas kļūdas, bet kopumā pasākums bija izdevies. Liels paldies dalībniekiem, Kandavas novada domei, SIA„Linda-1”(ABAS), brīvdienu mājai „Jaunkrastmaļi”, Tūrisma un informācijas centram, K.Mīlenbaha vidusskolai un novada sporta skolai! Protams, arī tiesnešiem, kontrolpunktu sargiem.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Helovīnu skrējiens ar foto orientēšanos

31.10.2015

Kandavā otro gadu Sporta klubs „Kandava” rīkoja skrējienu Helovīnu vakarā, 31.oktobrī. Komandām tika piedāvāta foto orientēšanās distance ar speciālu uzdevumu.

Komandas sporta hallē pulcējās krietnu laiku pirms starta. Gan jaunieši, gan pieaugušie ar bērniem un mazbērniem. Lai gan noteikumos maskas nebija obligātas, gandrīz visi bija maskējušies. Īpaši jāuzteic komanda „Skeleti” (Amanda Rudzīte, Ieva Annija Stepiņa, Loreta Štoferte, Elīna Ķēniņa un Agnese Besikirska).

Kopā startēja 12 komandas ar vairāk nekā 50 dalībniekiem. Ja ar foto orientēšanos visām komandām veicās lieliski, tad ar speciālo uzdevumu ne tik labi. Saistībā ar tajā pašā dienā pilsētā aizvadītajiem Kafijas un Tējas svētkiem, speciālajā uzdevumā bija jāpagaršo un jāatmin divas dažādas tējas. Tas nebija vienkārši.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Noslēgušies Kandavas novada atklātie čempionāti orientēšanās sportā

24.10.2015

24.oktobrī noslēdzās Kandavas novada atklātie čempionāti orientēšanās sportā.

Taku orientēšanās čempionātā (brīvdienu mājas „Mežarags” apkārtnē) piedalījās 28 dalībnieki. Elites grupas bija ļoti spēcīgas. Paralimpiskajā elites grupā uzvarēja pārstāvis no Lieuvas. B grupā abas pirmās vietas kandavniekiem – Armandam un Līgai Šupstikiem.

Orientēšanās skrējienā sezonas laikā 5 kārtās vismaz vienreiz startēja 68 dalībnieki. Tika pārstāvēta gandrīz visa Kurzeme un Zemgale. Kopvērtējumā: S 60 grupā 1.vietā Inese Vēciņa. S40 – 2.vietā Dace Rudēvica. S18 – 2.vietā Līva Lauma Truhņēviča un 3.vietā Betija Čākure (visas - sporta klubs Kandava).

Dalībniekus priecēja ne tikai saulainais laiks un organizatoru sagādātās balvas. Kandavā nekad nebijušie solīja atgriezties vēlreiz.

Čempionātus rīkoja Sporta klubs Kandava, sadarbībā ar orientēšanās klubu Ziemeļkurzeme un ceļojumu un orientēšanās klubu Silva, un biedrību Taciņa.

Orientēšanās sports – pavasara sezona09.06.2015

Sporta kluba „Kandava” orientieristi sezonu uzsāka 6.aprīlī, piedaloties orientieristu apmācības pasākumā Tukuma novada „Sveikuļos”.

Tautas seriāli un Kandavas novada atklātais čempionāts

Jau nākamajā dienā notika Tukuma orientēšanās tautas seriāla „Silva” pirmā kārta, kurā piedalījās kupls skaits SK „Kandava” orientieristi. Kandavnieki ar lielākiem vai mazākiem panākumiem ir startējuši visās „Silva” aizvadītajās kārtās. 26.maijā „Silva” kārta notika Kandavas Melnajā mežā. Par spīti lietainajam laikam startēja rekordliels dalībnieku skaits. Sezonas pirmajā daļā vēl ir atlikušas divas „Silva” kārtas Tukuma apkārtnē 9. un 16.jūnijā.

Mazāka ir bijuši kandavnieku dalība Talsu orientēšanās tautas seriālā „ZigZag”. Viena no „ZigZag” kārtām notika 27.aprīlī Kandavā, bet otra 1.jūnijā Matkulē. Arī šajās kārtā neiztika bez lietus, bet par dalībnieku trūkumu sūdzēties nevarēja.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Telpu orientēšanās Kandavā

20.12.2014 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

20.decembrī Kandavā pirmo reizi norisinājās telpu orientēšanās sacensības. Par „apvidu” tika Kandavas sporta halle un K.Mīlenbaha vidusskolas sporta zāle. Sacensības organizēja Sporta klubs „Kandava” sadarbībā ar orientēšanās klubu „Ziemeļkurzeme”.

Uz neparasti aizraujošajām sacensībām bija ieradušies 26 dalībnieki no plašas apkārtnes – Talsiem, Saldus, Kuldīgas, Valdemārpils, Rīgas un pat Siguldas. Diemžēl pašu kandavnieku interese bija minimāla. Orientēties telpās pamēģināja jaunā basketboliste Džastīna Papule, Andris Bambis un Inese Vēciņa. Pieredze telpu orientēšanās darīja savu un visas godalgas saņēma viesi, bet ieguvēji bija visi kas piedalījās.

Paldies Kandavas novada BJSS un vidusskolai par sadarbību!

Orientēšanās sports07.10.2014

Pavasarī 11 SK Kandava biedri cītīgi trenējās, piedaloties Tukuma „Silva” un Talsu „Zig-Zag” seriālos. Trīs šo seriālu posmi norisinājās arī Kandavas novadā. To organizēšanās piedalījās SK Kandava.

No 27. līdz 29.jūnijam 28.starptautiskajās orientēšanās sacensībās „Kāpa 2014” piedalījās: Anita Dundure, Gunda Cīrule, Ilze Skribāne, Dzintra Bernande, Dace un Jānis Rudēvici, Inese un Uldis Vēciņš. Sacensībās piedalījās gandrīz 2000 orientieristi no 12 valstīm. Sacensības notika Tukuma novadā (Brizulē, Raudā un pie Sekļa ezera).

Pirmajā sacensību dienā savās meistarības grupās vislabākos rezultātus uzrādīja J.Rudēvics (2.vieta) un G.Cīrule (4.vieta). Otrajā dienā kandavnieku kopējie rezultāti uzlabojās. Divu dienu summā gan Jānis, gan Gunda atradās otrajā pozīcijā. Tomēr, iespējams, tieši pieredzes trūkums liedza kāpt uz goda pjedestāla trīs dienu kopvērtējumā. U.Vēciņš: „Mēs visi cīnījāmies no sirds. Ilzei šī bija pirmā kāpa, Gundai, Dacei un Jānim – otrā, līdz ar to savu paņēma pieredze.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


Kandavas novads
back to top