Sporta klubs Kandava

Kandavas novada 14. atklātā olimpiskā diena pirmskolas vecuma bērniem

01.06.2016 10:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

1. jūnijā Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas stadionā noritēja Kandavas novada 14. atklātā olimpiskā diena pirmskolas vecuma bērniem. Olimpiskā diena pulcēja kopā vairāk kā 140 bērnus, kuri ieradās kopā ar savām audzinātājām un vecākiem. Bērni bija sabraukuši ne tikai no Kandavas pilsētas un novada, bet arī no Pūres.

 Pasākums tika atklāts ar karoga pacelšanu mastā, zvēresta nodošanu un lāpas aizdegšanu. Šogad karogu mastā uzvilka šī gada Latvijas labākais basketbolists un novadnieks Kristaps Ķilps, lāpu ienesa un aizdedzināja Latvijas čempionātu medaļniece vieglatlētikā Agnese Besikirska.

 Kā jau pienākās Olimpisko spēļu norisei, pirms uzsāk sacensības ir nepieciešams nodot zvērestu. To šoreiz mazo sportistu vārdā nodeva bērnu dārza „Zīļuks” audzēknis Kristers Vītols, bet tiesnešu vārdā Andris Bambis. Mazajiem sportistiem veiksmīgus startus novēlēja Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts.

 Sportistiem bija iespējams piedalīties trīs dažādos sporta veidos- tāllēkšanā no vietas, basketbolā un skriešanā 30 m distancē.

Rezultātus skatīt šeit

Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


Kandavas novads
back to top