Sporta klubs Kandava

Noslēdzies Kandavas novada čempionāts florbolā 2014

28.03.2014 kur : Cēres sporta halle

28. marta vakarā Cēres sporta hallē norisinājās Kandavas novada čempionāta florbolā 3. sabraukums. Trīs posmos 8 komandas krāja punktus, lai noskaidrotu 2013./14. gada sezonas novada čempionu florbolā. Kopvērtējumā spraigās cīņās 1. vietu un Kandavas novada čempionu titulu izcīnīja Cēres komanda, kurā spēlēja Intars un Mārtiņš Orstes, Atvars un Ralfs Orstes, Mareks un Matīss Birziņi, Jānis Reinsons, Egons Gīlis, Jānis Gūtšmits, Artūrs Voronovs, Ainārs Bukovskis, Aigars Kalnozols un Kristaps Aizups.

Ne mazāk aizrautīga izvērsās spēle par 3. un 4. vietu, kuras rezultāts noteica 2. un 3. vietas ieguvējus. Un tā, 2. vietu ieguva komanda „Brašie brieži” no Kandavas, atstājot 3. vietā Irlavas/Jaunsātu apvienoto komandu „Impulss”.

Par Rezultatīvāko spēlētāju tika atzīts Renārs Stančiks un par Vērtīgāko vārtsargu nominēja Jāni Gožu. Abi no komandas "Impulss".

Līdztekus florbolam notika sacensības novusā, kurā piedalījās 8 dalībnieki gan no Cēres, gan Kandavas. 1. vietu ieguva cērenieks Aleksandrs Voronovs, aiz sevis atstājot kandavniekus Matīsu Gricmani 2. vietā un Edgaru Stepiņu 3. vietā.

Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


Kandavas novads
back to top