Sporta klubs Kandava

Helovīnu skrējiens ar foto orientēšanos

31.10.2015

Kandavā otro gadu Sporta klubs „Kandava” rīkoja skrējienu Helovīnu vakarā, 31.oktobrī. Komandām tika piedāvāta foto orientēšanās distance ar speciālu uzdevumu.

Komandas sporta hallē pulcējās krietnu laiku pirms starta. Gan jaunieši, gan pieaugušie ar bērniem un mazbērniem. Lai gan noteikumos maskas nebija obligātas, gandrīz visi bija maskējušies. Īpaši jāuzteic komanda „Skeleti” (Amanda Rudzīte, Ieva Annija Stepiņa, Loreta Štoferte, Elīna Ķēniņa un Agnese Besikirska).

Kopā startēja 12 komandas ar vairāk nekā 50 dalībniekiem. Ja ar foto orientēšanos visām komandām veicās lieliski, tad ar speciālo uzdevumu ne tik labi. Saistībā ar tajā pašā dienā pilsētā aizvadītajiem Kafijas un Tējas svētkiem, speciālajā uzdevumā bija jāpagaršo un jāatmin divas dažādas tējas. Tas nebija vienkārši.

Finišam un noslēgumam bija izvēlēts Kandavas keramikas ceplis, kuru apsaimnieko Linda Romanovska. Tieši tovakar notika cepļa kurināšana un dzēšana, kas piedeva īpašas sajūtas un svinīgumu. Pēc finiša visi klātesošie tika cienāti ar zupu un karsto burvju (ķirbju) dziru.

Skrējienā rezultātu noteica iegūtie punkti, ātrums bija otršķirīgs. Pēc rūpīgas punktu saskaitīšanās laureātu trijnieks izskatījās šāds: 1.vietā gandrīz Kristapu komanda „Tesmeņi”(Kristaps Ozols, Kristaps Jakobovics, Kristaps Zūdiņš, Armands Kristaps Ošenieks un Rio Roberts Gūtšmits), 2.vietā „Rudais ķirbis” (Krista, Dace un Jānis Rudēvici), bet 3. vietā „Vēl briesmīgāki” (Indra un Māris Arāji, Aija un Gints Miķelsoni, Anita un Valdis Dunduri).

Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


Kandavas novads
back to top