Sporta klubs Kandava

Kandava/COMPOR komandas pirmā uzvara izcīnīta

13.10.2017 20:00 kur : Kandavas sporta halle

Līdzjutēju pārpildītās tribīnēs 13.oktobra vakarā tika aizvadīta Kandava /COMPOR pirmā mājas spēle LBL2 turnīra ietvaros pret Ventspils augstskolas basketbolistiem.

Spēle bija ļoti spraiga pirmās desmit minūtes noslēdzās ar pozitīvu rezultātu mūsu komandas labā +1.

Pārtraukumā mūsējie devās ar nelielu  pārsvaru 29:26. Otrajā puslaikā precizitāte mūsējos bieži pievīla un viņi nonāca iedzinēju lomā.

Spēle bija trillera cienīga - cīņa, atņemtas bumbas, neprecīzi soda metieni, visbeidzot noslēdzošais Savčenko bloks, kas atnesa laimīgo uzvaru 61:59.

29.10.2017 10:00 kur : Kandavas sporta halle

29.oktobrī Kandavas sporta hallē tika aizvadītas sacensības zolītē "Rudens zolīte 2017". Spēlētāji bija ieradušies no - Rojas, Saldus, Tukuma, Kandavas, Grobiņas, Zantes, Apšuciema, Talsiem, Jelgavas, Kuldīgas, Valdemārpils, Ānes, Rīgas, Bauskas, Skrundas, Durbes, Ventspils, Aizupes, Stendes - kopskaitā 41 dalībnieks. Visas dienas garumā spēlētāji sacentās par kausu un labāka zolmaņa titula iegūšanu. Labāko desmitnieks -   1.v. Uldis Bērziņš 36p (Saldus), 2.v. Oskars Puntulis 35p (Roja), 3.v. Aivars Krasovskis 35p (Tukums), 4.v. Ivo Gotfrīds  33p (Kandava), 5.v. Vilnis Pelcers 32p (Bauska), 6.v. Arnolds Strazdiņš 32p (Jelgava), 7.v. Ojārs Polis 32p (Skrunda), 8.v. Andris Zemturis 30p (Ventspils), 9.v. Raimonds Švīpiņš 30p (Skrunda), 10.v. Vasīlijs Mikitiņecs  29p (Stende).

Helovīna skrējiens 2017

31.10.2017 19:00

31.oktobrī no Kandavas sporta halles tika dots starts Helovīna skrējienam. Šogad skrējienā ar uzdevumu bija ieradušās 10 komandas- kopā  43 dalībnieki. Dalībniekiem stundas laikā bija jāatrod pēc iespējas vairāk ielu adreses ar numuru 6 vai 6a un pie tām jānofotografējas. Pirmo vietu izcīnīja komanda "No Patversmes", 2.vietu- "Mazie ērmi", 3.vietu "Zvaigznītes".