Sporta klubs Kandava

Kandava/COMPOR komandas pirmā uzvara izcīnīta

13.10.2017 20:00 kur : Kandavas sporta halle

Līdzjutēju pārpildītās tribīnēs 13.oktobra vakarā tika aizvadīta Kandava /COMPOR pirmā mājas spēle LBL2 turnīra ietvaros pret Ventspils augstskolas basketbolistiem.

Spēle bija ļoti spraiga pirmās desmit minūtes noslēdzās ar pozitīvu rezultātu mūsu komandas labā +1.

Pārtraukumā mūsējie devās ar nelielu  pārsvaru 29:26. Otrajā puslaikā precizitāte mūsējos bieži pievīla un viņi nonāca iedzinēju lomā.

Spēle bija trillera cienīga - cīņa, atņemtas bumbas, neprecīzi soda metieni, visbeidzot noslēdzošais Savčenko bloks, kas atnesa laimīgo uzvaru 61:59.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

"Zelta roka" basketbolā 2017

29.09.2017 19:30 - 30.09.2017 kur : Kandavas sporta halle

No 29.-30.septembrim Kandavas sporta hallē tika aizvadīta kausa izcīņa basketbolā „Zelta roka” 2017.

Kausa izcīņā piedalījās sekojošas komandas:  Ventspils čempioni "Baltijas Ekspresis", A.Pūces kausa ieguvēji Tukuma sporta skola, Liepājas čempioni "Oskara transports" un Kandavas čempioni "RGR pluss" (G.Brikovs, V.Rozenbaums, E.Zariņš, A.Balsers, R.Vilkaušs, A.Rudzītis, E.Krūmiņš, K.Gotfrīds, R.Jansons, J.Čabajs, R.Krūmiņš, I.Apenis).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

"Riča piemiņas kausa izcīņa volejbolā" 2017

23.09.2017 10:00 kur : Cēres sporta halle

Komandām pieteikties līdz 21.septembrim. Komandā 4 dalībnieki.
Sīkāks info zvanot Līgai Rozei 26239843.

Kandavas novada iestāžu un uzņēmumu sporta diena 2017

22.09.2017 17:30 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

22.septembra vakarpusē Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā notika Kandavas novada iestāžu un uzņēmumu sporta diena 2017, kurā piedalījās astoņas cīņas un azarta pilnas novada iestāžu un uzņēmumu komandas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (63)

Skolu Olimpisko dienu aizvada ar devīzi "Vingro svaigā gaisā!"

22.09.2017 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

22.septembrī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadionā notika Kandavas novada skolu Olimpiskā diena, kas šogad aicināja pulcēties visu skolu audzēkņus ar devīzi "Vingro svaigā gaisā!".

Uzmundrinošas mūzikas pavadībā stadionā iesoļoja novada skolu kuplā saime, kurā skolēniem bija piebiedrojušies arī Kandavas pilsētas bērnudārza "Zīļuks" audzēkņi. Svinīgo zvērestu sportistu vārdā nolasīja Kandavas vidusskolas 8a klases audzēknis Aleksis Frīdemanis. Olimpisko lāpu ienesa Latvijas izlases dalībniece šķēpmešanā Ieva Annija Stepiņa.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (48) galerija (64)

Vasaras līga basketbolā 2017 Noslēgums

30.08.2017 20:10 kur : Kandavas sporta halle

30.augustā Kandavas sporta halles stāvlaukumā tika izspēlēta finālspēle Vasaras līgai basketbolā. Spēlē par 1.vietu tikās "Rasols" - Jaunpils, kur ar rezultātu 75:58 uzvaru ieguva komanda "Rasols". Informācija tiks papildināta.

Zemītes pagasta sporta svētki un pagasta svētki "Zemītei 580"

26.08.2017 11:00 - 27.08.2017 - 03:00 kur : Zemīte

26.augustā Zemītes pils parkā ar lustīgiem sporta un pagasta svētkiem tika atzīmēta Zemītes 580. gadadiena.

Rīta pusē, kā ierasts, aktīvi rosījās lieli un mazi sportot gribētāji. Tika spēlēts volejbols, futbols, šautriņu mešana, šaušana ar pneimatisko šauteni, cirks, šķīvīšu mešana, labirints un lazdu šķēpu mešana. Jauniešiem līdz 18 gadu vecumam bija iespēja pārbaudīt savas prasmes orientēšanās sportā, savukārt, pie Zemītes pamatskolas interesenti varēja apgūt pareizas nūjošanas prasmes speciālista vadībā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27) galerija (18)

Zemītes pagasta svētki un sporta svētki

26.08.2017

26.augustā tika aizvadīti sporta svētki Zemītes pagastā

Kā noslēdzošie sporta svētki vasaras sezonā, katru gadu, tiek aizvadīti Zemītes pagasta sporta svētki. Tā kā laiks lutināja, tad visi aktīvie pagasta ļaudis un viesi  varēja nodoties sportiskām aktivitātēm - futbols, volejbols, šaušana, šautriņu mešana, balirints, orientēšanās un citas aktivitātes.