Exercise & Fitness: Vadlīnijas Meklējot Fitness Club

Jūs vēlaties pievienoties fitnesa klubs, bet ir tik daudz izvēles! Un tad jūs vienkārši galu galā, kam galvassāpes! Fitnesa klubi ir efektīvi motivētāji. Viņiem vajadzētu mūs motivēt, nevis traucēt mums. Pirms izvēlaties fitnesa klubā, pārliecinieties, ka tas atbilst jūsu vajadzībām un mērķiem. Un, pirms jūs to izdarītu, jums vispirms vajadzētu mācīties un lemt par to, kāda ir jūsu prioritāte. Līdz tam, jūs zināt, kas jums patiešām ir nepieciešams fitnesa klubā.

Jūs vēlaties pievienoties fitnesa klubs, bet ir tik daudz izvēles! Un tad jūs vienkārši galu galā, kam galvassāpes! Fitnesa klubi ir efektīvi motivētāji. Viņiem vajadzētu mūs motivēt, nevis traucēt mums. Pirms izvēlaties fitnesa klubā, pārliecinieties, ka tas atbilst jūsu vajadzībām un mērķiem. Un, pirms jūs to izdarītu, jums vispirms vajadzētu mācīties un lemt par to, kāda ir jūsu prioritāte. Līdz tam, jūs zināt, kas jums patiešām ir nepieciešams fitnesa klubā. Šeit ir dažas vadlīnijas, jūs varat apsvērt, izvēloties fitnesa klubs, kas ir labākais jums:

1. Kur tas atrodas?

Atrašanās vieta ir pirmā lieta, kas jums būtu jāapsver, kad atrast fitnesa klubs. Ja klubs ir tālu no jūsu mājās, jums būs tikai vēl viens attaisnojums nav strādāt out.

Vislabāk ir atrast iespēju, kas atrodas netālu no jūsu home.

2. Vai darbinieki draudzīgi un jauki?

Vai viņi varēs palīdzēt jums sasniegt savus mērķus? Pārliecinieties, ka instruktors ir nepieciešamo pieredzi, lai strādātu ar jums. Instruktoram jābūt sertificētam profesionālim, kas var strādāt ar jums droši un efektīvi.

Jūsu instruktors būtu arī jāzina, ja jums ir fiziski ierobežojumi, vai arī jūs varat atrast instruktors, kas ir labi apmācīti strādāt ar jums. Jūs varat arī pārbaudīt vecumu instruktors, jo īpaši, ja tas ir viens faktors, lai jūsu motivāciju un mācīšanos. Vai jums patīk šī naktsmītne, bet vēl mazliet šaubāties? Jūs varat arī lūgt pakalpojumus, ko tie piedāvā, un atrast to, kas ir svarīgi, lai jūs. Dažām iekārtām ir savs dietologs un fizioterapeiti, kas var piedāvāt pakalpojumus jums.

3. Kāda veida programmas tas piedāvā?

Atrodiet laiku, lai redzētu, kādas programmas ir jūsu rīcībā, un pārbaudiet, vai tās atbilst jūsu interesēm.

Vai viņi piedāvā grupu nodarbības? Izvēlieties iekārtu, kas piedāvā klases jums patiešām patīk. Jūs varat veikt izmēģinājuma klasi, lai to pārbaudītu, ja vēlaties.

4. Vai iekārtas un iekārtas ir labas, un vai tās būs pieejamas jebkurā laikā, kas jums ir visērtākais?

Pārbaudiet, vai iekārtas ir pietiekami, lai visiem dalībniekiem. Pretējā gadījumā jūs atkritumu savu laiku, kas saskaņā un gaida savu kārtu. Tāpat pārliecinieties, ka iekārta ir atvērta laikā, kad jūs, visticamāk, darīt darbu outs un exercises.

5. Vai visa iekārta ir labi uzturēta, tīra un droša jums?

Mašīnām un citām mācību iekārtām jābūt tīrām un labā kārtībā. Ja redzat daudz “no kārtībā” pazīmes, tas varētu būt kaut ko domāt par. Modernas iekārtas ir drošākas un ērtāk izmantot, lai jūs varētu arī vēlaties apsvērt, ka. Vai grīdas tiek regulāri tīrītas, lai izvairītos no negadījumiem? Vai ir pietiekami daudz vietas ikvienam? Pārbaudiet arī, vai iekārta atrodas vietā, kas atrodas ārpus briesmām, apsveriet arī to, vai atrašanās vieta ir labi izgaismota.

6. Vai kluba biedri ir draudzīgi un vai tie var būt jūsu draugi?

Fitnesa klubs ir arī vieta sociālās mijiedarbības. Nepieciešams laiks, lai piliens ar un tikties ar kluba dalībniekiem, pirms jūs uzņemt. Citi locekļi var būt jūsu draugi tuvākajā nākotnē, un tie jāņem vērā.

7. Kāds ir grafiks klases un tie būs ērti jums?

Uzziniet, kādas klases tiek piedāvātas noteiktā laikā, un apsveriet, vai jums būs pieejami norādītie grafiki.

8. Cik tas tev izmaksātu?

Ir svarīgi zināt ikmēneša dalības maksu un to, ko tā aptver. Daži fitnesa klubi ir slēptās maksas, un jums vajadzētu labprāt, pārbaudot, ka.

Pārbaudiet, vai viņiem ir akcijas vai atlaides un vai tie piedāvā pakalpojumus par papildu samaksu. Ir arī svarīgi zināt, cik ilgi klubs ir bijis un cik bieži tie palielina likmes.

9. Kā tas atšķiras no citiem fitnesa klubiem?

Vai ne tikai stick vienā fitnesa klubā. Mēģiniet apmeklēt tik daudz iespējas, kā jūs varat un veikt salīdzinājumu. Tad jūs varat vienkārši sašaurināt savu izvēli līdz iespējām, kas atbilda jūsu vajadzībām un prioritātēm.

10. Ko cilvēki saka par to?

Veltiet laiku, lai apkopotu atsauksmes no citiem dalībniekiem.

Pajautājiet viņiem, ko viņi var teikt par klubu un ļaujiet viņiem pastāstīt par pieredzi ar iekārtu. Izvēloties fitnesa klubs ir tāpat kā iepirkšanās par labāko kreklu jums. Nespiesiet un nemēģiniet ar viņiem sazināties uzreiz. Jūs varat veikt savu laiku, lai pārskatītu un savākt pietiekami daudz informācijas, ja jūs joprojām neesat pārliecināts, kuru no izvēlēties. Kad esat veicis savu izvēli, baudīt un veikt lielākoties no tā.

Leave a Comment

Your email address will not be published.