Lauku klubs Golf

Cik daudz golfa jūs spēlējat?

Vai jūs varat pamatot dalības izmaksas pret summu, ko jūs tērējat par zaļo maksu katru reizi, kad tu spēlē kārta jūsu valsts kluba golfa laukums?

Lets teikt, ka jūs tikai spēlēt reizi nedēļā, un zaļā maksa ir $ 25 par kārtu. Tas nozīmē, ka jūsu golfs maksā jums $ 1300 gadā. Ja dalība ir $ 2K gadā, tās nav jēgas pievienoties par stiprumu golfa vien. Ja tu spēlē vismaz divas reizes nedēļā, lai gan, tad jums būtu ietaupīt naudu, un tas būtu prātīgi pievienoties klubam, pat ja jums bija tikai gatavojas izmantot golfa iespējas.

Country club dalība ir ne tikai par golfu, lai gan, un jums vajadzētu pārbaudīt to, kas vēl ir piedāvājums, piemēram, sauna un spa, sporta zāle, baseins, tenisa korti uc Kā golfa spēlētājs jums vajadzētu uzzināt, ja ir dalībnieku līga, cik daudz sacensību nedēļā utt. Arī tad, ja jūs lietojat ģimenes dalību, kas ir jaunatnes programma, piemēram, jaunākiem jūsu ģimenes locekļiem un ir daudz par savu partneri iesaistīties, ja golfs nav tur lieta?

Pastāv arī statuss, kas nāk ar to locekli vietējā valsts klubā. Daudzi lauku klubs golfa māja ir centrs vietējo sociālo kalendāru. Tā var būt svarīga vieta, kur socialize un bungas līdz biznesa jūsu uzņēmumam un jūsu bērniem, lai uzzinātu pareizo etiķeti. Tās ir visas lietas, jūs, iespējams, apsvērt, lemjot, vai kļūt par pilntiesījumā loceklis vai ne.

Par patiesu Golfers gan, tie ir tikai pievienotās prēmijas ir loceklis, kas ir cerams, ka liels golfa laukums. Kā golfa spēlētājs, kas varētu interesēt, ir tas, ka daudzi valsts klubs golfa veikali piedāvā atlaides saviem biedriem. Tie var svārstās no 10% līdz 20%, un jūs varētu arī piedāvāt atlaides zaļās maksas, lai neviens locekļi, kas pavada jūs kārta golfu.

Ja jums ir tikai nesen pārcēlās uz platību un neesat pārliecināts, kura valsts klubs pievienoties, daudzi piedāvā ikmēneša dalību, lai jūs varētu izmēģināt tos pirms ienirt un ārā gada abonementu.

Country klubi dažreiz ir īpašuma pārdošanai, kas starp un ap golfa pats par sevi.

Šīs īpašības parasti nāk ar dalību iekļauti. Viens no šādiem valsts klubs ir Collier’s Reserve Neapolē, Florida. Atrodas pie Cocohatchee upes tā piedāvā saviem māju īpašniekiem iespēju baudīt zvejas un laivošanas, kā arī čempionāta golfu. Tagad tas, ko es saucu par lielisku dzīvi!

Šāda veida valsts klubs ir ļoti populārs jau kādu laiku Eiropā, jo īpaši Spānijā un Portugālē. Tūkstošiem cilvēku no Anglijas un citām Ziemeļeiropas valstīm veikt priekšlaicīgu pensionēšanos un pārcelties uz turieni, lai sunnier klimatu un superb country club golf.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *